حضرت علی (ع ): هرکس با مردم گذشت و جوانمردی داشته باشد از دوستی آنان برخوردار گردد..

9:54:21 AM 1398 / 06 / 26
 
اخبار بیمارستان نقوی کاشان

به مناسبت روز و هفته حسابداری از حسابداران شاغل در بیمارستان نقوی تقدیر شد

به مناسبت روز و هفته حسابداری، طی مراسمی با حضور مدیر امور مالی دانشگاه از بازنشستگان امور مالی بیمارستان نقوی و حسابداران شاغل در این مرکز تقدیر شد.

مدیر امور مالی دانشگاه در این مراسم گفت: در سالهای گذشته به دلیل اینکه بیشتر کارها به صورت دستی انجام می شد کارکنان امور مالی زحمات زیادی را برای تهیه اسناد حسابداری متقبل شده اند.

سید محمد بهشتی افزود: زحمات پیش کسوتان و بازنشستگان حوزه امور مالی بسیار قابل تقدیر و ستودنی است.

وی ضمن اظهار رضایت از عملکرد امور مالی بیمارستان نقوی ، عملکرد مالی بیمارستان را مثبت ارزیابی و از اقدامات انجام شده در جهت نظم مالی و کنترل هزینه ها در بیمارستان تشکر و قدردانی کرد.

مدیر بیمارستان نقوی کاشان نیز در ابتدای مراسم ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان برنامه، در خصوص وظایف حساس و مسئولیت سنگینی که به عهده کارکنان امور مالی می باشد سخنانی را بیان نمود.

محمد واحدی پور  گفت: پرسنل حسابداری مسئول ثبت و ضبط فعالیت های مالی ما هستند و بر اساس خروجی اطلاعات درآمد می توان تشخیص داد که فعالیت واحدهای تشخیصی و درمانی در جه وضعیتی قرار دارد و تیم مدیریتی بیمارستان بر همان اساس می تواندتصمیم گیری نماید.

در ادامه مراسم مسئول امور مالی بیمارستان نقوی ضمن بیان علت نامگذاری 15 آذرماه به نام روز حسابداری، از زحمات تک تک پرسنل شاغل در امور مالی تقدیر و تشکر کرد.

مجید محمدی جوشقانی، همچنین از چند تن از همکاران امور مالی بیمارستان شهید بهشتی که در امر کاهش کسورات به این مرکز کمک کرده و نهایت همکاری را داشته اند قدردانی کرد.

در پایان مراسم از سه تن از بازنشستگان امور مالی دانشگاه که در سالهای گذشته مسئول امور مالی بیمارستان نقوی بوده اند آقایان سید حسین لاجوردی، حسین سلمانی و غلامرضا محمدی تقدیر شد و به کارکنان امور مالی شاخه گل اهدا شد.

در این مراسم تمامی حسابداران و صندوقداران بیمارستان نقوی و گلابچی و چندتن از حسابداران معاونت درمان و بیمارستان شهید بهشتی حضور داشتند که از آنها نیز با اهدای گل و شیرینی تقدیر بعمل آمد.

ساعت : 9:10 -  روز  : سه شنبه  - 20 /  9 / 1397 /  شماره خبر : 32 / تعداد نمايش :460

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر