حضرت علی (ع ): هرکس با مردم گذشت و جوانمردی داشته باشد از دوستی آنان برخوردار گردد..

3:00:27 PM 1397 / 09 / 26
 
اخبار بیمارستان نقوی کاشان

جلسه مشترک سرپرست بیمارستان با معاون غذا و دارو دانشگاه برگزار شد

جلسه مشترک سرپرست بیمارستان با معاون غذا و دارو دانشگاه روز دوشنبه ( 17/7/96 )  به منظور بررسی مشکلات دارو و تجهیزات در این بیمارستان برگزار شد.

در این جلسه معاون غذا و دارو دانشگاه و کارشناسان آن حوزه  و سرپرست و مدیر بیمارستان نقوی و مسئول فنی تجهیزات پزشکی و کارشناس تجهیزات پزشکی این بیمارستان حضور داشتند.

دکتر ابوالفضل شجاعی در این جلسه ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان در خصوص وضیعت داروخانه وتجهیزات پزشکی و مشکلات آن در این مرکز توضیحاتی ارائه نمود.

وی تصریح کرد: انشااله بتوانیم با همکاری حوزه معاونت غذا و دارو و در راستای اجرای فرایند تهیه و تامین دارو و تجهیزات نسبت به انجام رسالت درمان بیماران توانا باشیم .

معاون غذا و دارو دانشگاه در این جلسه در خصوص فرایند تهیه و تامین تجهیزات و دارو  و هم چنین روند کنترل و نظارت بر این فرایند توسط  حوزه معاونت غذا و دارو توضیحاتی بیان کرد.

آقای دکتر بنفشه گفت: استمرار برگزاری جلسات  دارو و تجهیزات می تواند کمک بزرگی به تهیه اقلام مورد نیاز با کیفیت بالا و قیمت پایین بنماید.

وی افزود: معاونت غذا و دارو قصد دارد داروها و تجهیزات را به صورت متمرکز از طریق بیمارستان شهید بهشتی تهیه نماید  که انشااله با ایجاد بستر آن بتوانیم این هدف را محقق کنیم.

دکتر محمد حسین خیاط کاشانی، سرپرست واحد نظارت بر امور دارو و مواد مخدر معاونت غذا و دارو،  به تشکیل مستمر جلسات دارو و تجهیزات  جهت نیاز سنجی اقلام مورد نیاز به منظور تهیه به موقع اقلام درخواستی  تاکید کرد.

ساعت : 11:57 -  روز  : یکشنبه  - 23 /  7 / 1396 /  شماره خبر : 32 / تعداد نمايش :386

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر